Rozkład miłosny na nowy rok

W styczniu wróżki przeżywają oblężenie: klienci szukają nowych pomysłów na życie, lub chcą skonsultować z tarotem już istniejące. Jednym z częstych tematów to miłość, pytają o nią ludzie samotni, którym brak partnera bardzo dokucza. Przedstawiam prosty rozkład dla osób samotnych, który odpowiada na pytanie czy klient znajdzie miłość w ciągu nadchodzącego roku. Można go stosować w pierwszych dniach nowego roku lub z okazji urodzin czy innych rocznic i wtedy domyślnie wróżba jest na najbliższe 12 miesięcy. Albo można położyć karty bez żadnej okazji, ale w pytaniu należy zawrzeć czas realizacji wróżby (np. najbliższe pół roku). Przestrzegam przed pytaniami typu „Czy kiedykolwiek znajdę miłość?” albo określaniem zbyt długiego okresu. Zauważcie, że ten rozkład nie tylko stanowi wyrocznię, ale podpowiada co możemy w naszym życiu zmienić, jak się nastroić i przywołać miłość, co zrobić by zakończyć samotność.

Dla osób początkujących, które do tej pory nie używały rozkładów większych niż na 3 karty, mam taką podpowiedź: zacznijcie od oceny całego rozkładu: czy jest dużo Arkanów Wielkich, czy pojawiły się pozytywne karty z dworu Pucharów?

Nie warto zaczynać interpretacji od ostatniej karty, bo klient nie wyniesie nic z wróżby, a jeśli będzie niepomyślna, pomyśli że wisi nad nim fatum. Następnie popatrzcie jaki jest wewnętrzny stan pytającego, czyli przemyślcie interpretację karty pierwszej, bo ona oznacza czy klient realnie jest gotowy na nowy związek, czy coś robi by poznać nowego partnera, czy ma sprecyzowany pogląd na to, jak jego przyszły związek ma wyglądać. Istnieje taka teoria, że otrzymujemy to o co prosimy. Zatem karta pierwsza powie nam o co tak naprawdę pytający prosi. Czy chodzi mu o stabilny związek z widokami na założenie rodziny, szybki flircik, czy może romans wszechczasów, o którym poeci będą przez wieki pisać wiersze?

Najlepiej interpretować w kolejności układania kart, ale przed ostatecznym werdyktem należy porównać karty z lewej strony (drugą i czwartą) z kartami po prawej stronie (trzecią i piątą). To porównanie pokaże nam siłę elementów pozytywnych i negatywnych w obecnej sytuacji klienta.

Karty po lewej stronie to karty pomagające.
Karta druga opisuje, czy klient sam sobie pomaga, czy jego wyobrażenie o nim jak o obiekcie do kochania jest na tyle silne by kogoś przyciągnąć.
Karta czwarta zaś, to okoliczności zewnętrzne, które postawią (lub nie) kogoś wartego zainteresowania. W tej karcie znajdziemy wszelkie szczęśliwe zdarzenia, które naprowadzą nas na tę samą ścieżkę, którą może podążać przyszły ukochany.

Karty po prawej stronie to karty przeszkadzające.
Karta trzecia przestawia wszystko to, co źle o sobie myślimy. Czy jesteśmy warci miłości, czy wierzymy że los się na nas uwziął, a my nie mamy w tym temacie nic do powiedzenia.
Karta piąta zaś to wydarzenia od nas niezależne, przeszkadzające w zdobyciu miłości. Tu znajdziemy odpowiedź na pytanie, z czym trzeba aktywnie zawalczyć, aby nie czuć się ofiarą złego losu. Ten arkan wskaże co jest największą przeszkodą i na jego podstawie wyciągnąć wnioski jak przeorganizować swoje życie.

Bardzo ważne będzie porównanie kart z lewej strony i z prawej.
Czy karty: druga i czwarta są silniejsze niż trzecia i piąta? W tym porównaniu zobaczymy czy pytający w ogóle w siebie wierzy (porównanie drugiej i trzeciej) i czy jego sposób życia sprzyja poznaniu kogokolwiek (porównanie czwartej i piątej). W połączeniu z kartą pierwszą da nam to klarowne spojrzenie na sytuację pytającego. Jeżeli pierwszych pięć kart będzie negatywnych, to nawet przy bardzo pozytywnej karcie finalnej źle to wróży na przyszłość, należy z klientem porozmawiać o tym jak traktuje siebie i na ile wierzy, że jego życie zależy od niego, a nie od bliżej niesprecyzowanego fatum. Bo złe traktowanie siebie, to słaba przyszłość dla związku. Podobnie nie najlepiej jest, gdy oczekiwania pytającego (karta pierwsza) są sygnowane przez karty bardzo energetyczne, zaś pozostałe wskazują na bierność. Wtedy mamy do czynienia z osobą, która czeka aż pojawi się ktoś, kto uporządkuje mu życie, a nikt przecież nie chciałby być żandarmem cudzych uczuć.

Ostatnia karta to odpowiedź na pytanie.
Ona nam pokaże czy kogoś poznamy, jeśli tak to jaki będzie to układ. Dodatkowo karta opowie o okolicznościach poznania i cechach tej osoby. Jeśli nie jest jasna, należy do niej dorzucić kartę-podpowiedź.

Losujemy 6 kart z pełnej talii tarota i układamy według przedstawionego powyżej  schematu.Przykład interpretacji rozkładu:

Klientka to kobieta po trzydziestce. Nigdy nie była mężatką, ale za nią kilka związków nieformalnych. Od pewnego czasu jest sama.

Już na samym wstępie widzimy, że rozkład raczej nie wróży optymistycznie. Tylko jedna karta z AW i zaledwie dwie z dworu Pucharów, z czego jedna na pozycji negatywnej.

Dziewiątka Pucharów pokazuje, że klientka jest gotowa na nowy związek. Wszystkie poprzednie zostały zakończone i są już za nią, zatem można uważać przeszłość za zamkniętą. Możemy wysnuć wniosek, że w poprzednie romanse pakowała się tylko z ludźmi atrakcyjnymi, którymi można było się pochwalić w towarzystwie, nie było tam wielkiej głębi uczuć, raczej zadawała się z mężczyznami, z którymi było warto się pokazywać.

Na szczęście najlepsza karta w rozkładzie czyli Gwiazda, stoi na pozycji pozytywnej i mówi ona że nadzieja, jaką ma w sobie klientka nie pozwala na popadanie w doły psychiczne. Przeświadczenie, że gdzieś tam jest ten jeden, jedyny trzyma ją w pionie. To jest bardzo ważne, bo widziałam wiele kobiet, które z powodu samotności popadały w depresję i miały bardzo niską samoocenę.

Wewnętrzny powodem samotności jest wybredność klientki. Nie każdy facet, który zwraca na nią uwagę jest – według niej – godzien zainteresowania. Prawdopodobnie z taką postawą niejednokrotnie przegapiła okazję poznania ciekawego mężczyzny. W połączeniu w leżącą powyżej Dziewiątką Pucharów i obok Gwiazdą mam wrażenie, że ona jest nastawiona na jeden konkretny typ mężczyzny (atrakcyjny, bogaty i romantyczny) i nie zwraca uwagi na innych.

Sprzyjające okoliczności zewnętrzne to podróże (Szóstka Mieczy). Nie tylko fizyczne ale i duchowe. Klientka przyznała, że w czasie wakacyjnych wojaży czuje się bardziej wyluzowana i – przez to – bardziej otwarta na nowe znajomości, zaś w Warszawie, gdzie w sumie tylko wychodzi do pracy i na zakupy nie jest w stanie pozytywnie odpowiedzieć na zainteresowanie panów.  Dodatkowo ten arkan podpowiada, że warto zmienić swoje wymagania wobec kandydatów. Do tej pory nie wychodziło, więc czemu ma wyjść kolejny raz? Może właśnie tu jest problem, bo klientka szuka tam gdzie nie ma?

Elementy niesprzyjające to praca i jej ambicje zawodowe. Każde nowe wyzwanie zabiera jej więcej czasu, którego brakuje jej na życie towarzyskie i w efekcie możliwości poznania nowych mężczyzn. As Denarów może też sugerować, że klientka w pracy flirtuje z jakimś panem, czym niepotrzebnie zajmuje sobie głowę. Dodatkowo uważam, że klientka szuka mężczyzny, który uporządkowałby jej sferę zawodową i finansową, bo ona chyba ciągle nie ma na to dobrego pomysłu.

Karta finalna – Czwórka Denarów – nie jest ani pozytywna ani negatywna. Z jednej strony nie mówi że w tym roku klientka spotka kogoś na swojej drodze, ale z drugiej nie mówi że na pewno nic się nie wydarzy. Dla mnie oznacza ona, że klientka będzie w tym roku zajęta zarabianiem pieniędzy i nie będzie miała czasu na romanse. Szkoda, bo tarot wyraźnie mówi co może zrobić dla nowej miłości i te warunki nie są zbyt trudne do spełnienia. Należy też zwrócić uwagę na podobieństwo obrazków karty pierwszej i ostatniej. Dla mnie to wyraźny przekaz: nic się nie zmieni, dopóki klientka nie zmieni w swojej głowie wyobrażenia o związku.

Interpretacja opublikowana za zgodą pytającej.

Reklamy

Tagi: , , , , , ,

Komentarzy 6 to “Rozkład miłosny na nowy rok”

 1. ak Says:

  1.moc
  2.władca
  3. sąd
  4. koło fortuny
  5. kapłanka
  6. eremita
  co powiecie na interpretację takiego rozkładu?

 2. anita Says:

  Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
  Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
  na http://poznajdate.com
  i otrzymałam znów tę datę! ((
  Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

  • Weronika Says:

   Może nie bać się i nie przejmować? 😉
   Śmierci nie należy się bać;)

   A tak odnośnie pytania – to w sobie masz znaleźć odpowiedź. A taki sam wynik to albo przypadek (zakładam wszystkie możliwe wyjścia) albo prawda albo jeszcze coś innego.

   Ja na Pani (login:anita) miejscu nie przejmowałabym się zbytnio, chyba, że ta owa data śmierci ma nadejść w najbliższym czasie.

   Pozdrawiam

  • Anka Says:

   No wiesz,kiedys trzeba w koncu umrzec

 3. Radek Says:

  1 As Mieczy
  2 Ksieżyc
  3 Wieża
  4 Trójka Denarów (odwrócona)
  5 Czwórka Buław (odwrócona)
  6. Dwójka Buław.

  Wdzięczny będę za niewielką podpowiedź. Mam też swoją interpretację tego rozkładu o ile znalazła by Pani chwilę na przeczytanie. Pozdrawiam.

 4. Tarot Says:

  Nie przejmuj się datą przepowiedzianą przez wróżkę, tarot nie daje zawsze dokładnych odpowiedzi, daje nam wskazówki, pokazuje drogę, a co my z tym zrobimy zależy tylko do nas.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: