Niepewna znajomość, czyli jakie on ma zamiary

01-Major-Magician

Prosty rozkład dla tych, którzy chcą spytać tarota o zamiary drugiej osoby.

Ważne w tym rozkładzie jest to, że mówi on o sytuacji tu i teraz i nie pokazuje jak będzie się ona rozwijać. Używamy go nie tylko przy nowych znajomościach, ale także wtedy, gdy ktoś nagle zmienia stosunek do pytającego a także gdy chcemy poznać zamiary innej osoby wobec nas. Przestrzegam przed wyciąganiem wniosków z tego rozkładu na odległą przyszłość, bo sytuacja w każdej chwili może się zmienić.

Rozkład można uzupełnić np. o 3 karty i dopiero wtedy na ich podstawie można interpretować przyszłość relacji, bo każda karta pokaże kolejny krok rozwoju sytuacji.

Rozkład inspirowany innym z książki Tarot intuicyjny Barbary Antonowicz-Wlazińskiej, oba tomy tego poradnika szczerze polecam osobom korzystającym z talii Ridera-Waite’a.

Ten krzyż można dostosowywać do przeróżnych sytuacji, i używałam go nie raz zmieniając znaczenia kart w zależności od potrzeb.

Przykład interpretacji rozkładu:

Klientka to samotna kobieta po trzydziestce. Koleżanki namawiają ją, by umówiła się z ich kolegą. Dziewczyna zna kandydata i nie jest pewna czy to dobry pomysł, bo chłopak nie zdradza większego zainteresowania nią, nie chce być swatana wbrew jego woli.

Padło pytanie: „Czy czy jest szansa na romans z tym panem?

Mamy w rozkładzie dużo kart z dworu Pucharów (trzy na pięć), ale aż dwie na pozycjach negatywnych. Wiemy więc że z gorącego romansu nici, ale karty nie pokazują że ta znajomość będzie dla którejkolwiek stron niemiła. Wprost przeciwnie, można będzie z tego zrobić sympatyczną relację, pod warunkiem że klientka pozbędzie się złudzeń, że przed nią romans stulecia.

Intencje chłopaka są jasne: zamierza zmienić środowisko, zacząć od nowa. W jego życiu wydarzyło się coś, co spowodowało chęć poznania nowych ludzi. Z jego punktu widzenia swatanie go z moją klientką jest szansą na zawarcie nowych znajomości (Głupiec). Na pewno nie chce z klientką związku i w tej chwili nie ma co o tym marzyć. Zatem jeśli kobieta pragnie wielkiej miłości, to nie ma co się na nią nastawiać (Dwójka Pucharów). Jedyne na co może w tej chwili liczyć, to zwykła koleżeńska znajomość, może czasem wspólny wypad na imprezę lub spędzanie czasu w sposób, jaki oboje lubią (Umiarkowanie). Zacieśnienie relacji na razie nie jest możliwe – sugeruje Dziesiątka Pucharów na negatywnej pozycji – a już na pewno nie wspólne zamieszkanie i kobieta nie powinna w związku z tym panem snuć planów.

Jednak karta finalna jest optymistyczna. Klientka nie musi przecież wiązać się z tym mężczyzną, ale może spędzać z nim czas na zabawie. Trójka Pucharów pokazuje że oboje mogą w nadchodzącym karnawale sporo tańczyć, co bardzo ucieszyło klientkę, bo uwielbia taniec.

Rozkład pokazuje, że mimo negatywnej odpowiedzi klientka tak naprawdę zyska na tej znajomości. Co prawda nie będzie związku jej marzeń, jednak miłe towarzystwo do spędzania wolnego czasu to także korzyść. Postanowiła działać zgodnie z zasadą carpe diem i skorzystać z uroków przyjaźni.

Interpretacja opublikowana za zgodą klientki.

Reklamy

Tagi: , ,

Komentarze 2 to “Niepewna znajomość, czyli jakie on ma zamiary”

  1. Anonim Says:

    witam a jak by Pani zinterpretowala rozklad: pod nr 1-krol pucharow,2-krol mieczy,3-4 denarow,4-7 pucharow,5-krolowa pucharow..

  2. Syssunia Says:

    Witam;) mam na imię sylwia i mam 17 lat. W kwietniu poznałam pewnegoO Damiana N. pisaliśmy, spotykaliśmy się. Chodź poO pewnym czasie wyjechał doO Niemiec do pracy;)chodź przyjeżdża co miesiąc czy nadal jest szansa żeby coś poO między nami zaiskrzyło?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: